Φιλανθρωπικό Παζαράκι Χριστουγέννων
![Φιλανθρωπικό Παζαράκι Χριστουγέννων](https://skapnp.org/wp-content/uploads/2021/11/IMG_9513.jpg)
Οι δυο καλλιτέχνιδες της λαϊκής χειροτεχνίας Σεβαστή και Αλκμήνη στις Πινακάτες μας βοήθησαν σήμερα να δημιουρήσουν μέλη του Συλλόγου κοινωνικής αλληλεγγύης και πολιτισμού Νοτίου Πηλίου τα ειδή δώρων που ο Σύλλογος θα πουλήσει στο Φιλανθρωπικό Παζαράκι Χριστουγέννων.
Αυτό θα λάβει μέρος στη Παραλία Καλών Νερών τη Κυριακή 19 Δεκέμβρη 11 πμ με 3 μμ. Στόχος του Συλλόγου είναι να συγκεντρωθεί το ποσό που μας λείπει για την αγορά του ημιαυτόματου απινιδωτή για τα Καλά Νερά.