Κοινωνικό Καφενείο
![Κοινωνικό Καφενείο](https://skapnp.org/wp-content/uploads/2021/11/istockphoto-961520542-612x612-1.jpg)
Από την 4η Οκτωβρίου λειτουργεί το Κοινωνικό Καφενείο του Συλλόγου κάθε μέρα της βδομάδας εκτός Κυριακής από τις 8 πμ μέχρι 11 πμ για το μέλη του Συλλόγου. Υπεύθυνος εθελοντής του Κοινωνικού Καφενείου είναι ο Γιώργος Κορομηλής.
Προσέρχονται, κατά μέσω όρο, 10 μέλη κάθε πρωί. Μόνο εμβολιασμένοι έχουν πρόσβαση στο χώρο του Συλλόγου. Σερβίρεται καφέ και τσαϊ.
Ο Σύλλογος λειτουργεί το κοινωνικό του καφενείο κάθε πρωί από τις 8 πμ μέχρι τις 11 πμ στα γραφεία του Συλλόγου, ως χώρος κοινωνικοποίησης των μελών του, και τις απογευματινές ώρες για τις γυναίκες που είναι μέλη του Συλλόγου.