Κοινωνικό Παντοπωλείο
![Κοινωνικό Παντοπωλείο](https://skapnp.org/wp-content/uploads/2018/11/τροφιμα.jpg)
Ο Σύλλογος δέχεται τρόφιμα μακράς διαρκείας καθώς και ρούχα καθαρά, σε άριστη κατάσταση, πλυμένα και σιδερωμένα τα οποία αμέσως προωθούνται σε συνανθρώπους που έχουν ανάγκη στο Νότιο Πήλιο.
Ο Σύλλογος δέχεται τρόφιμα μακράς διαρκείας καθώς και ρούχα καθαρά, σε άριστη κατάσταση, πλυμένα και σιδερωμένα τα οποία αμέσως προωθούνται σε συνανθρώπους που έχουν ανάγκη στο Νότιο Πήλιο.